Тернопіль, вул. Об'їзна 12, ринок "Західний", магазин "Adler"
Фарби Adler запорука вашого успіху
Якість перевірена часом
Дізнатися детальніше
Гідрофобна добавка для бетону 1л
Миниатюра 1 Миниатюра 2 Миниатюра 3
Гідрофобна добавка для бетону 1л

Волога здатна руйнувати фундамент, стіни і цілі будівлі, а також псувати їх зовнішній вигляд. Підвали, басейни, споруди, технічні будівлі і ті об’єкти, де в основу будівництва входить бетонна продукція, повинні використовувати гідроізоляційний бетон. Він надійно захистить конструкцію від корозії і продовжить терміни її експлуатації. Тому виробництво будівельних матеріалів, які володіють вологовідштовхувальними властивостями, є пріоритетним завданням для будівництва. До таких засобів захисту належить гідрофобна добавка для бетону купити Байріс. Вона використовується для підвищення рівня гідроізоляційних властивостей бетону. Найчастіше всі гідроізоляційні добавки в бетон використовуються при заливці фундаментів в місцях присутності ґрунтових вод, басейнів, дамб, водних резервуарів, платин, при спорудженні метро, ​​різних гідротехнічних об’єктів (мостів), підземних сховищ, підвалів, погребів, тобто там, де вельми актуальна проблема проникнення ґрунтової вологи всередину приміщень. Гідрофобна добавка для бетону купити – це речовина, яка надає стінкам пор і капілярів в бетоні гідрофобні (водовідштовхувальні) властивості.

Гідрофобізуючі добавки, до числа яких належать багато органічних речовин з різкою асиметрією в будові їх молекул, вводять в бетонні і розчинні суміші з метою:

  • зменшення змочування стінок пор і капілярів, а також поверхні виробів;
  • повітровтягування або газоутворення, що супроводжується гідрофобізацією утворених газових порожнин;
  • підвищення зв’язності і рухливості бетонної суміші, що відбувається за рахунок рівномірно розподілених в ній бульбашок повітря або газу.

Додання бетонам та розчинам водовідштовхувальних властивостей з застосуванням гідрофобізуючих добавок найбільш ефективно в тонкостінних елементах конструкцій підлог, облицювання резервуарів, лотків, а також при необхідності виключити можливість взаємодії рідин з цементом і при високих гігієнічних вимогах до покриття підлог, резервуарів та інших поверхонь, зволоження яких небажано за технологічними або гігієнічними міркуваннями.

Гідрофобізуючі добавки для бетону складаються з молекул асиметричної будови. Одна їх частина (полярна) добре змочується водою, інша (вуглеводнева) – не змочується, тобто гідрофобна.

В результаті гідрофобна добавка для бетону купити, адсорбуючись полярними групами на гідрофільних поверхнях, покривають їх гідрофобним молекулярним шаром. Вплив введення гідрофобних добавок в розчин на міцність бетону залежить від співвідношення їх пластифікуючої дії, що дозволяє знизити витрату води, і повітровтягувального ефекту, а також можливої сповільнюючої дії добавки на процеси твердіння бетону.

Критерієм ефективності при введенні гідрофобних добавок в бетон є зниження водопоглинання бетону не менше, ніж в два рази.

Упаковка: 1 л, 5 л.

від 96 uah
Купить

ДОСТАВКА

- Самовивіз - Нова Пошта - Кур'єр

Оплата

- Готівкова при отриманні - Приват24 - Накладений платіж

Гарантія

- 12 місяців - Обмін / повернення товару
протягом 14 днів
Потрібна допомога?
Отримайте безкоштовну консультацію