Тернопіль, вул. Об'їзна 12, ринок "Західний", магазин "Adler"
Фарби Adler запорука вашого успіху
Якість перевірена часом
Дізнатися детальніше
Грунтовка для бетону 1л.
Миниатюра 1 Миниатюра 2 Миниатюра 3
Грунтовка для бетону 1л.

Ззовні і всередині приміщення часто утворюються скупчення грибків та бактерій, які не тільки псують зовнішній вигляд поверхонь, а й призводять до їх розшарування. Це відбувається внаслідок високої вологості або різких перепадів температур. Грунтовка для бетону купити глибокого проникнення з протигрибковими властивостями, яку зазвичай використовують для обробки будівельних поверхонь, які будуть піддаватися подальшій обробці. Виконує зв’язку між поверхнею та матеріалом, що буде фінішним наноситися на поверхню. Перешкоджає надмірному проникненню в робочу поверхню оздоблювальних матеріалів, а також захищає від проникнення вологи, прояви цвілі. Грунтовка для бетону купити в нашому магазині, так як після її використання оздоблювальні та ремонтні матеріали прекрасно клеються і лягають на поверхню. Являє собою суспензію у вигляді емульсії молочного кольору полімерних смол, зазвичай основна їх маса складається з акрилу та з води з включенням спеціальних хімічних засобів для пом’якшення і розрідження. Спеціальні добавки збільшують коефіцієнт проникнення грунтовки, тому вона з легкістю проникає в гігроскопічні пористі матеріали і заміщає вільний простір, витісняє зайве повітря з поверхні. Вода, що входить до складу грунту, випаровується, суміш смол полімеризується, додатково закріплюючи і цементуючи оброблювану поверхню.

Після нанесення на поверхню, грунтовка для бетону купити, проникає всередину поверхні, полімеризується в порах і тріщинах, зв’язує їх. На цементній поверхні або основі з бетону утворюється укріплений моноліт, який залишається паро- і повітропроникним, і в той же час у нього підвищується стійкість до проникнення вологи, перепадів температур і різних механічних дій (ударів, тертя, вібрації і т.д.). Після нанесення грунтовки основа краще утримує і схоплює матеріали (шпалери, фарбу) і декоративні будівельні суміші (шпаклівку, штукатурку). Попередньо оброблена ґрунтовкою робоча поверхня набагато менше вбирає вологу з нанесених матеріалів, що не допускає при висиханні зайвої усадки або розтріскування розчинів, що наносяться (штукатурки, шпаклівки, клею, фарби і т.д.).

Області використання грунтовок глибокого проникнення в будівництві та ремонті:

  1. Обробка вапняних, цементних і бетонних основ перед шпаклюванням або штукатуркою;
  2. Попередня підготовка заштукатурених і зашпакльованих поверхонь до подальшої обробки: поклейка шпалерами, фарбування, вкладання плитки і т.д .;
  3. Підготовка чорнової підлоги до стяжки бетоном;
  4. Підготовка вже готової забетонованої підлоги до укладання плитки, ковроліну або лінолеуму;
  5. Підготовка дерев’яних основ, листів гіпсокартону, ДСП, ДВП до нанесення шпаклівки, фарбування або поклейки шпалерами;
  6. Для обробки швів між підлоговими плитками для зміцнення і додаткового захисту від видалення фуги з швів.
  7. Обробка поверхонь з метою запобігання проявам цвілі і грибка.
  8. Обробка пористих гігроскопічних основ перед нанесенням будівельних розчинів і матеріалів для зниження вологопоглинання.

Упаковка: 1, 5, 10 літрів.

від 42 uah
Купить

ДОСТАВКА

- Самовивіз - Нова Пошта - Кур'єр

Оплата

- Готівкова при отриманні - Приват24 - Накладений платіж

Гарантія

- 12 місяців - Обмін / повернення товару
протягом 14 днів
Потрібна допомога?
Отримайте безкоштовну консультацію