Тернопіль, вул. Об'їзна 12, ринок "Західний", магазин "Adler"
Фарби Adler запорука вашого успіху
Якість перевірена часом
Дізнатися детальніше
Грунтовка для дерев’яної підлоги купити Floor-Start
Миниатюра 1 Миниатюра 2 Миниатюра 3
Грунтовка для дерев’яної підлоги купити Floor-Start

Водонепроникна однокомпонентна грунтовка для дерев’яної підлоги купити на основі поліуретанової акрилатної дисперсії для деревини листяних та хвойних порід, ізолює компоненти деревини, що містять дубильні речовини. Створює невелику шорсткість деревини і скорочує бічне склеювання підлог з вузьких мостин. Для будь-яких порід деревини. Особливо добре підходить грунтовка для дерев’яної підлоги купити для деревини твердих порід (наприклад, дуб, ясен).

Нанесення пензлем – м’яка кисть для акрилових лаків.

Нанесення валиком – валик з коротким ворсом.

При нанесенні валиком витрата продукту становить приблизно 100-120 мл / м2, що відповідає виробленню з 1 літра продукту 8-10 м² за кожен шар. Час висихання до нанесення наступного шару 2 години. Рекомендована температура для проведення робіт не нижче + 10 ° С. Висока вологість повітря і / або низькі температури сповільнюють процес висушування. Для бездоганного висушування необхідно забезпечити хорошу вентиляцію приміщення. Під час обробки уникати потрапляння прямих сонячних променів. Повторне лакування приблизно через 2 години.

Наявні упаковки: 1 л, 5 л

Грунтовка Floor-Start допомагає вирівняти паркет або дерев’яну підлогу перед нанесенням лаку, що допомагає зробити готову поверхню підлоги ідеально рівною. Крім того, грунтовка, нанесена на поверхню добре відшліфованого паркету, і як слід наповнивши пори деревини спеціальним складом, допоможе захистити її від прямого впливу складових лаку, зберегти витрата останнього і надає більш природний, натуральний колір обраної деревини.

Сучасна грунтовка для дерев’яної підлоги купити виконує одразу декілька функцій:

  • Додаткове вирівнювання паркету перед покриттям лаком;
  • Обробка старих підлог з метою відновлення їх характеристик і зовнішнього вигляду;
  • Мінімізація склеювання плашок між собою;
  • Покращення зовнішніх характеристик паркету, підлоги (підкреслення контрастності волокон і т.д.).

В цілому ж, будь-яка грунтовка повинна рівномірно заповнювати пори, тріщини і зазори деревини, тим самим зв’язуючи деревний матеріал, роблячи його поверхню твердішою і міцнішою. Крім того, вона сприяє появі більш гладкої і рівномірної структури деревини, що в свою чергу забезпечує більш якісне лакове покриття і заощаджує витрати лаку; допоможе захистити підлогу від появи цвілі, гнили, втрати властивостей внаслідок температурних змін, що особливо стосується дерев’яних виробів вуличного використання: альтанок, терас. Грунтовка Floor-Start чудово справляється з усіма цими завданнями і буде чудовим підготовчим шаром перед нанесенням лаків з цієї ж серії Floor-Classic або Floor-Finish.

від 513 uah
Купить

ДОСТАВКА

- Самовивіз - Нова Пошта - Кур'єр

Оплата

- Готівкова при отриманні - Приват24 - Накладений платіж

Гарантія

- 12 місяців - Обмін / повернення товару
протягом 14 днів
Потрібна допомога?
Отримайте безкоштовну консультацію