Тернопіль, вул. Об'їзна 12, ринок "Західний", магазин "Adler"
Фарби Adler запорука вашого успіху
Якість перевірена часом
Дізнатися детальніше
Грунтовка концентрат по бетону 1л
Миниатюра 1 Миниатюра 2 Миниатюра 3
Грунтовка концентрат по бетону 1л

Грунтовка акрилова водно-дисперсійна глибокого проникнення призначена для підготовки основ, що сильно всмоктують вологу, до нанесення декоративно-оздоблювальних покриттів всередині і зовні приміщень. Використовується для обробки всіх видів пористого бетону, цементно-піщаних і ангідридних наливних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових штукатурок, гіпсокартону, ДВП, ДСП, цегли, міцних вапнякових поверхонь. Грунтовка по бетону купити, що дозволяє досягти високої міцності зчеплення підсумкового покриття з основою і збільшити його довговічність. Володіє паро-проникністю, не перешкоджає виходу вологи, забезпечує повітрообмін і підтримує кліматичний комфорт в приміщенні.

НАНЕСЕННЯ:

Відносна вологість повітря не повинна перевищувати 90%. Температура повітря має бути не нижче + 5oС. Оброблювана поверхня перед нанесенням грунту повинна бути очищена від пилу, бруду, масляних і жирових плям. Перед нанесенням слід перемішати протягом 1 хвилини. У разі необхідності допускається розведення водопровідною водою. Можна наносити вручну пензлем або валиком, або механізованим способом за допомогою фарбопультів.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Фарбувальні роботи слід виконувати в робочому одязі і рукавичках, а при розпиленні – і в респіраторі. При роботі в приміщенні необхідно забезпечити вентиляцію. При попаданні в очі слід ретельно промити теплою водою. Після закінчення роботи інструмент промити водою. Відходи утилізують як побутові, щільно закривши тару кришкою. Не зливати в каналізацію. Матеріал не робить шкідливого впливу на людину і навколишнє середовище.

Використовується для обробки стін з бетону, цегельної кладки, гіпсокартонних панелей, цементної штукатурки, інших мінеральних, а також дерев’яних поверхонь. Легко наноситься. Після висихання грунтовка утворює прозору плівку і вирівнює поглинаючу здатність поверхні, що дозволяє більш рівномірно наносити наступні оздоблювальні матеріали (фарби, лаки та ін.), зменшувати їх витрати і збільшує адгезію.

Являє собою концентровану водно-дисперсійні композицію на акриловій основі.

Завдяки дуже малому розміру частинок використовуваної дисперсії грунтовка по бетону купити варто саме у нас, адже вона глибоко проникає вглиб основи, просочує і скріплює пухку і пористу поверхню. Поліпшує зчеплення лакофарбового покриття з основою. Зменшує витрати фарби. Після висихання утворює прозоре покриття з хорошою паро-проникністю.

При подальшій обробці сумісна з покриттями з алкідних, масляних, каучукових, нітроцелюльозних і акрилових фарб. Не містить органічних розчинників. Використовується для грунтування і просочення кам’яних, бетонних, газобетонних, дерев’яних, цегляних, оштукатурених поверхонь, поверхонь з ДВП, ДСП, ГВЛ і ГКЛ з метою:

– зміцнення верхнього шару перед проведенням фарбувальних робіт;

– знепилювання поверхні цементно-піщаних стяжок і бетонних підлог під укладку плитки, паркету, ламінату;

– обробки поверхні перед нанесенням клейового шару при приклеюванні шпалер і стельових плит в житлових і офісних приміщеннях.

від 72 uah
Купить

ДОСТАВКА

- Самовивіз - Нова Пошта - Кур'єр

Оплата

- Готівкова при отриманні - Приват24 - Накладений платіж

Гарантія

- 12 місяців - Обмін / повернення товару
протягом 14 днів
Потрібна допомога?
Отримайте безкоштовну консультацію