Тернопіль, вул. Об'їзна 12, ринок "Західний", магазин "Adler"
Фарби Adler запорука вашого успіху
Якість перевірена часом
Дізнатися детальніше
Однокомпонентний лак на водній основі Aqua-Mira CFB
Миниатюра 1 Миниатюра 2 Миниатюра 3
Однокомпонентний лак на водній основі Aqua-Mira CFB

Тип: водорозчинний тексотропний безбарвний лак.

Призначення: для відкрито – і закритопористих лакованих меблів та інтер’єру , наприклад, для житлових і спальних приміщень і т.д. Для лакування стільців та інших меблів, підходить також для елементів, яким потрібна сильна стійкість до впливу крему і жиру. Для важкозаймистих і повільногорючих систем. Не підходить для лакування пігментованих меблевих поверхонь.

Витрата: приблизно 90 – 120 г/м ² за одне нанесення.

Час висихання: шар бл. 100г / м2 після 2-ї години сушіння при кімнатній температурі добре шліфується і готовий до нанесення нового покриття на нього. Висока вологість повітря, а також низькі температури можуть помітно продовжити час висихання. При кімнатній температурі ми радимо витримати проміжний час висихання близько 12 годин, цим зменшиться вміст залишків розчинника в лакової плівці, що дозволить поліпшити якість подальшого покриття.

Характеристики: Водорозчинний тексотропний безбарвний лак для деревини на основі самозатверджуючої поліакрилат-дисперсії. Використовується в системі «лак на лак»; дуже хороша стійкість до хімічних і механічних впливів; дуже хороша світлостійкість; хороша прозорість і підкреслення структури; хороша здатність заповнення; хороший стан на вертикальних поверхнях; прекрасна стійкість до кремів і жирів (CFB). ADLER Aqua-Mira CFB 30471 ff містить спеціальний УФ-фільтр з дуже високим захистом від світла, який захищає деревину і використовуваний бейц від передчасного пожовтіння і вигорання.

Упаковка: 5 кг, 25 кг.

від 354 uah
Купить

ДОСТАВКА

- Самовивіз - Нова Пошта - Кур'єр

Оплата

- Готівкова при отриманні - Приват24 - Накладений платіж

Гарантія

- 12 місяців - Обмін / повернення товару
протягом 14 днів
Потрібна допомога?
Отримайте безкоштовну консультацію