Тернопіль, вул. Об'їзна 12, ринок "Західний", магазин "Adler"
Фарби Adler запорука вашого успіху
Якість перевірена часом
Дізнатися детальніше
Поліуретановий прозорий лак PUR-Antiscratch HQ
Миниатюра 1 Миниатюра 2 Миниатюра 3
Поліуретановий прозорий лак PUR-Antiscratch HQ

Тип: високоякісний двокомпонентний поліуретановий прозорий лак.

Призначення: для лакування поверхонь меблів і внутрішньої обробки, які відчувають серйозні навантаження; для готелів і закладів освіти, для меблів кухонного і санітарно-гігієнічного призначення. Для створення стійких до появи подряпин покриттів при обробці внутрішніх приміщень.

Для важкогорючих або важкозаймистих систем покриттів. Підходить для лакування поверхонь, вибілених за допомогою пероксиду водню. Можна використовувати в якості багатошарового лакового покриття для нанесення «лак по лаку», а також в якості лаку для розпилення, наприклад, ADLER Legnopur, ADLER Ventopur або ADLER Pigmopur.

Витрата: приблизно 100-150 г/ м² на один шар, загальна витрата макс. 450 г/ м².

Час висихання: заготовки можна штабелювати після сушки при кімнатній температурі на наступний ранок. Остаточна міцність і відмінна стійкість до появи подряпин формується через 1-2 дня.

Характеристики: Високоякісний двокомпонентний поліуретановий прозорий лак, що характеризується значною механічною і хімічною стійкістю. Завдяки застосуванню нових інноваційних матеріалів ADLER PUR-Antiscratch HQ дозволяє створювати покриття з вкрай високою твердістю поверхневого шару, що відрізняються чудовою стійкістю до появи подряпин. ADLER PUR-Antiscratch HQ не містить розчинники на основі ароматичних вуглеводнів.

Упаковка:  4 кг, 20 кг.

від 459 uah
Купить

ДОСТАВКА

- Самовивіз - Нова Пошта - Кур'єр

Оплата

- Готівкова при отриманні - Приват24 - Накладений платіж

Гарантія

- 12 місяців - Обмін / повернення товару
протягом 14 днів
Потрібна допомога?
Отримайте безкоштовну консультацію