Тернопіль, вул. Об'їзна 12, ринок "Західний", магазин "Adler"
Фарби Adler запорука вашого успіху
Якість перевірена часом
Дізнатися детальніше
Грунтовка для дерева
Грунтовка для дерева
грунтовка для дерева

Головна складність при фарбуванні дерев’яної поверхні – активне поглинання фарби. Якщо Ви не хочете проробляти одну і ту ж роботу кілька разів, Вам потрібна грунтовка для дерева під фарбування, нанесення якої повністю підготує поверхню для подальшої обробки. Як вибрати найбільш підходящу грунтовку і які є особливості різних видів, ми і розповімо далі.

Головна перевага грунтовки в тому, що вона глибоко проникає під поверхню і скріплює матеріал не тільки на верхньому шарі, а й глибше. Завдяки ґрунтуванню на поверхні дерева з’являється водонепроникна лакова плівка, що в свою чергу захищає дерево від згубного впливу вологи, корозії і гниття. Та й видатковий матеріал при цьому йде набагато повільніше, що якісно економить Ваші кошти.

Ви вже знаєте, чим варто обробити дерево перед фарбуванням. Але питання вибору все-одно залишається.

Головні критерії, з яких потрібно виходити:грунтовка для дерева

-Де знаходиться поверхню, яку потрібно буде обробляти;

-Скільки часу у Вас є на роботу;

-В яких умовах буде відбуватися ґрунтування, фарбування або покриття лаком.

По-перше, беріть до уваги, будете Ви працювати в приміщенні чи вулиці. Умови поза приміщенням можуть негативним чином позначатися на скочуваність грунтовки і швидкость висихання. Якщо вологість висока, то час до повного висихання може подвоїтися. Тому, в даному випадку, рекомендуємо використовувати акрилову грунтовку. І найкраще, якщо Ви будете грунтувати поверхню вранці або вдень, щоб вона швидше висохла, коли температура повітря вище. Також рекомендуємо вибирати грунтовки з хорошою водовідштовхувальною здатністю. І це важливо не тільки на момент фарбування, але і в процесі експлуатації. Особливо, якщо Ви проживаєте в регіонах зі значними опадами.

Ще один фактор – час. Грунтовка для дерева перед фарбуванням повинна не тільки швидко сохнути, а й легко наноситися. Ідеально, якщо Ви обійдетеся одним шаром, але це вдається далеко не завжди. Для таких цілей якраз і підійде алкідна грунтовка для дерева. Хоча процес висихання і більш тривалий, зате вона не боїться вологи і чудово лягає одним шаром.

грунтовка для дерева

Трохи складніше завдання – грунтовка для дерева під лак. Тут важливо, щоб вона не приховувала текстуру дерева, а навпаки, підкреслювала її. Ґрунтування перед розкриттям лаку необхідно, щоб якісно згладити поверхню, прибрати ворс і спростити сам процес лакування. Найпростіші і зручні види грунтовок в даному випадку – рідкий віск або аерозоль.

Схожі статті